Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Dış Ticaret Eğitimi / Uzaktan Eğitim / Uzaktan Eğitim-Şartlar

Uzaktan Eğitim-Şartlar

KATILIM ŞARTLARI ŞARTNAME

– Başvurularınız, web sitemizdeki başvuru formunun doldurulması suretiyle on-line olarak alınacaktır.

 Başvuru formuyla birlikte nüfus cüzdanı fotokopisi ve ödemeye ilişkin belgeyi de Vakfımıza gönderilmesi gerekmektedir (Bu belgeleri, tarayıcıdan geçirerek
e-posta yoluyla veya 0312-235 65 15 numaralı faksımıza da gönderebilirsiniz).
Kayıt aşamasında, şifre alınmadan önce, katılımcılardan aşağıdaki şartnameyi onaylamaları istenecektir.

ŞARTNAME

Eğitime giriş şifresi satın alınmadan önce, katılımcı adayı aşağıdaki şartları okur ve “Onaylıyorum” seçeneğini tıkladığı takdirde ödeme ve eğitim süreci başlar.

1-Eğitim içeriğindeki metin, doküman, video ve benzeri materyalinin kullanım hakkı TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ.’ye aittir.

2-TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ.’nin yazılı izni olmaksızın, katılımcının eğitim programından edindiği yazılımı kopyalaması, yeniden üretmesi, kaydetmesi, yayınlaması, dağıtması yasaktır.

3-Eğitim materyali katılımcının sadece kendi kişisel eğitimi ve bilgilenmesi için veya ticari olmayan diğer amaçlarla (örneğin ödev, tez, sunum vb. hazırlama) kullanılabilir.

4-Bu materyalden yapılan bütün alıntılarda kaynak “TDVSEM Dışticaret Uzmanlığı Uzaktan Eğitim Programı” olarak belirtilecektir.

5-Katılımcı şifre veya şifreleri gizli tutmakla yükümlüdür. Katılımcının şifreyi başkasına kullandırdığının saptanması halinde, hangi derste olunduğuna bakılmadan  “ücret iadesi yapılmaksızın eğitimin iptali” yaptırımı uygulanır. Katılımcı şifresinin veya hesabının haksız kullanımı durumunda TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ.’yi derhal bilgilendirecektir.

6-Katılımcının şifresinin veya hesabının hangi sebeple olursa olsun başkası tarafından kullanımı nedeniyle katılımcı aleyhine oluşacak zararla ilgili olarak, TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ. herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

7-Katılımcının hesabıyla yapılan bütün işlemlerden tamamıyla katılımcı sorumludur.

8-TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ., mevzuatta yapılan değişikliklere ve açıklanan yeni verilere paralel olarak eğitim kapsamındaki derslerin içeriğinde ve kullanım yönteminde  herhangi bir bildirimde bulunmaksızın güncelleştirme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcı, bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

9-Katılımcı ve üçüncü şahıslar tarafından bu eğitim içeriği ve eğitim içeriğinde yer alan linkler nedeniyle uğranılmış dolaylı veya dolaysız zararlardan, gelir ve veri kaybından TDVSEM-ANKARA OFIS DANIŞMANLIK AŞ. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

10-Şifre verildikten sonra, hiçbir şekilde katılım ücretinin iadesi yapılmayacaktır.

11-Dersler, ödemenin yapılmasını takiben verilecek şifrenin alındığı günden başlamak üzere 60 günden (2 ay) önce, 180 günden (6 ay) sonra bitirilemez. Sistem bu şekilde kurulmuş olmakla beraber, bu sürelere uymak istemeyen katılımcıların talepleri reddedilir ve eğitim ücreti iade edilmez.

Başvuru yapmak için buraya tıklayınız

Yoruma kapalı.

Scroll To Top