Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Genel / İnternet

İnternet

İnternet sektörü özellikle son 10 yıl içerisinde büyük bir gelişme katetti dersek hiç de yanlış bir cümle sarf etmemiş oluruz. Sosyal ağların da internet sektörüne entegresi ile beraber her kesimden insana ulaşmayı başarmış internet sektörü, reklamcılık sektörüne de ilham kaynağı olmuştur. İlk olarak Google tarafından başlatılan akıllı reklam politikasının sosyal ağlar tarafından da benimsenmesi, global firmaların bile reklam vereceği bir sektöre dönüşmesine imkan tanımıştır.

2011 yılından sizlere en mantıklı ve uygun teklifleri sunarak, sosyal medya danışmanlığınızı yapmaktan gurur duyan libart ekibi olarak, kurumsal firmanızın sosyal medya tabanlı tanıtımınızı yapmayı teklif ediyoruz. Sayısız referansımız, uzman kadromuz ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikamız ile birçok firma tarafından tercih edilen bir konumda bulunan firmamız ile sizlerin beklentilerini karşılayabilmek için çalışıyoruz.

Ankara sosyal medya ajansı olarak yola devam eden ekibimiz ankara sosyal medya danışmanları arasında oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bunu geçmişte hizmet sunduğu müşterilerinden aldığı olumlu yorumlar sayesinde elde ettiğini bilen firmamız sizlerin memnuniyeti için çalışmaya devam etmektedir.

Hakkında admin

Türk Dışticaret Vakfı

Cevapla

Scroll To Top